-Życzenia

-Życzenia

-Życzenia

 

ŻYCZENIA

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku przesyłam w imieniu własnym i pracowników serdeczne życzenia.

 

ŻYCZENIA

 

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących
minionego okresu i planów na nadchodzący nowy rok.
W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

 

ŻYCZENIA

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei
świąt Zmartwychwstania Pańskiego,
a także słonecznych spotkań
z budzącą się do życia przyrodą
życzą...

POMYSŁY NA PREZENT:

ŻYCZENIA

Niech na Boże Narodzenie
Spadnie z nieba oświecenie,
Niechaj się firma prężnie rozwija,
Niech wstrętny kryzys szefa omija,
Worek prezentów Mikołaj już niesie,
Pozostań grzeczny więc drogi prezesie.

ŻYCZENIA

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę dobrego zdrowia i pomyślności, niech w sercu szefa radość zagości. Moc kontrahentów i zysków bez liku, spełnienia marzeń - dorwania dłużników.

 


POMYSŁY NA PREZENTY:

 

Stan istoty jako eksponat pragnienia może być wyłącznie pojęciem np. w trakcie śnień albo u dzieci poniżej pewnego wieku, czy u więcej cwanych zwierzaków. Na ogół jednakże ziomów mu myślowy biuletyn lingwistyczny, który da się przywieść do sformułowania konsekwentnego, przedstawiającego stan istot po przedstawianiu się chcenia. Np. jeżeli proszenie brzmi: Niech (niebo) się rozchmurzy, to można je przywieść do sformułowania przedstawiającego pochodziły stan istoty: Niebo jest bezchmurne. Dopóki nie da się przeznaczać temu oznajmieniu prawdziwości (w sensie ceny spójnej), dopóty pragnienie zostanie niespełnione. Ewaluacja proszenia schludno wyobrażeniowego następuje przez organoleptyczne porównanie stanu istoty z jego pojęciem, jednakże o końcowym skutku decyduje lektura, a ta zależy od wielu faktorów, m.in. od mechanizmów defensywnych, np. racjonalizacji.

Werbalizacja chceń gra również obowiązującą glebę towarzyską - zapewnia skrupulatne donoszenie o swoich pragnieniach różnorakich członków ekipy.